چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

استندx

از استند ایکس می توان بعنوان متداول ترین سازه های نمایشگاهی یاد کرد، که در مراکز دیگری همچون هتل ها، فروشگاه ها، جلسات همایش و… بکار گرفته می شود.  عمدتا چاپ بنر استند ایکس از نوع پلات و لمینیت می باشد و با روکش های مات و براق بسته به کاربرد و سلیقه مشتریان پوشانده می شوند و بیشترین استفاده آن در نمایشگاه ها و فضاهای داخلی می باشد. علاوه بر آن جنس متریال چاپی استند ایکس شامل موارد دیگری همچون، پی وی سی، کنواس، بنر می باشد.  از استند ها برای موارد گوناگون تبلیغاتی استفاده می شود. بدین ترتیب استفاده از مشاوره و کارشناسی متخصصین این امر در زمینه جنس بنر استند، ابعاد و طرح تبلیغاتی و سایر موارد می تواند بهترین راه برای ارائه یک تبلیغات خاص و چشمگیر می باشد؛ چرا که طراحی قوی باعث می شود پس از گذشت مدتها تبلیغات شما پایدارتر بماند و طرفداران بیشتری جذب نمایید.استند ایکس و ال (استند X/L) به استند نمایشگاهی نیز معروف است. استند X/L وزن کم و قابلیت جمع شدن و جابجایی آسانی دارد. این محصول به عنوان یک ابزار برای تبلیغات در نمایشگاه‌ها، رویدادها، کنفرانس، جشنواره و … استفاده می‌شود. طراحی و چاپ استند X با دو عدد پایه است که به شکل حرف X هستند. برای جابجایی هر یک از قطعات استند از هم جدا شده و در کیف مخصوص قرار می‌گیرد. در طراحی و چاپ استند L، سازه‌ی فلزی که صفحه چاپی را نگه میدارد به شکل حرف L است.

 

استند ها نیز مانند بسیاری از محصولات چاپی کانون آگهی و تبلیغات صبح آگهی به وسیله چاپ دیجیتال به چاپ می رسند. این محصولات جهت عرضه در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، سالون ها و … مناسب می باشند. محصولاتی که در این کانون به وسیله چاپ دیجیتال تهیه می شوند دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشند و از لحاظ کیفیت تضمین می شوند. سایر محصولاتی که در کانون چاپ و تبلیغات صبح آگهی به وسیله چاپ دیجیتال تهیه می شوند. استفاده از چاپ بنر استند در سمینارها، کنفرانس‌ها، همایش‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پیاده‌روها، مهمانی‌ها، سالن‌های فرودگاه، مترو و دیگر اماکن جهت اطلاع ‏رسانی اخبار و رویدادها به مخاطبین در حال عبور و مرور استفاده از استند ایکس نمایشگاهی در فضاهای نمایشگاهی، غرفه‌ها، سالن‌های نمایش و

استند نمایشگاهی قابلیت ارتجاعی دارد، ایستایی خوبی را به سازه می‌بخشد و باتوجه‌به قابلیت تعویض بنر محتویات چاپی از نظر اقتصادی به‌صرفه است.
به جهت انعطاف‌پذیربودن، قابلیت حمل آسان و نصب سریع و راحت استند x،این محصول با استقبال زیادی روبرو است و جهت معرفی کسب‌وکار، برند و لوگوی شرکت به‌خوبی مشتری را جذب می‌نماید.
استند ایستاده تبلیغاتی در دنیای تبلیغات و بازاریابی شهرت و محبوبیت زیادی دارد.
استند ایکس در محیط‌های داخلی و محیط‌های خارجی، فضاهای نمایشگاهی، غرفه‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، همایش‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، پیاده‌روها، مهمانی‌ها و دیگر اماکنی که اطلاع‌رسانی و تبلیغ برای مخاطبین عبوری موردنظر است، به کار می‌رود.

 

 

.

 

چاپ دیجیتال و افست آلفا