چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

استیکر

چاپ با روش اکوسالونت کاربردهای زیادی دارد که از میان آن ها می‌توان به چاپ بنر های تبلیغاتی با ابعاد بزرگ کع نیاز به کیفیت خیلی بالایی دارند

چاپ اکو سالونت در دسته چاپ عریض قرار دارند. یعنی چاپ تصاویر با عرض بالا. همچنیـــن در صنعت چاپ دیجیتال دستــــگاه چــــــاپ اکو سالونت  در دسته بندی دستگاه چاپی فضای داخلی  قراردارد. این مخصوص فضای داخلی و با جوهر پایه آببر روی کاغذ است. که در مجاورت با اب و هوای فضای خارجی مقاومت کمی دارند. جنس آن از کاغذ مقوا می باشد که معمولا با لمینیت پوشانده می شود.در این نوع چاپ امکان چاپ تا عرض ۱۰۶ سانتی‌متر و در دستگاه‌های بزرگ تا عرض ۱۵۰سانتی‌متر وجود دارد، به علت منحصر به فرد بودن این دستگاه در چاپ فضای داخلی(چاپ ایندور) تمامی چاپ‌ها از قبیل چاپ نقشه، چاپ پوستر، چاپ کوتد، چاپ فتو گلاسه ،  چاپ سازه های نمایشگاهی مثل استند، پاپ آپ، کانتر رول آپ را شامل می شود. به صورت کلی پلات یکی از تکنولوژی هایی است که در صنعت چاپ دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و به شما کمک می کند تا بتوانید روند چاپ را راحت تر و با کیفیت تر کنید . علاوه بر این لمینت نیز نوعی روکش سخت است که بر روی محصولات چاپی کشیده می شود و باعث می شود تا آسیب پذیری محصولات چاپی در آینده به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کند با توجه به کاربردهای فراوانی که استیکرها دارند، انواع مختلفی را نیز شامل می‌شوند که در نهایت بر قیمت آن تأثیرگذار خواهند بود. کمی بعدتر به معرفی کامل این انواع می‌پردازیم. اما برای مثال، قیمت استیکر شیری ارزان‌تر از نوع شیشه‌ای است و قیمت لیبل شیشه‌ای نیز تقریباً با نوع مش برابری می‌کند.

 

 

از جمله مهم‌ترین دلایل محبوبیت استیکر‌ها، این است که شما می‌توانید هر نوع طرحی را که در نظر دارید برای چاپ انتخاب کنید. طرح شما چه شفاف باشد، چه مات و یا هر طرح دلخواه دیگر، کافیست از بین انواع استیکر، مورد مناسب خود را برگزینید.در دستگاه چاپ اکوسالونت بیشتر مورد استفاده برای چاپ استیکر با طرح دلخواه است که نیاز به وضوع و رزولوشن بالا هستند. این نوع دستگاه به لحاظ بو نسبت به چاپ های سالونت دارای بوی کمتری هستند. از جمله چاپ هایی که برای آنها از دستگاه اکو سالونت استفاده می شود چاپ وانیلی میباشد. در این نوع دستگاه یک جوهر بر پایه حلال زیست ‌تخریب ‌پذیر مورد استفاده قرار می گیرد. و مواد رنگی درون آن معلق هستند.
دقت داشته باشید که علاوه بر قیمت باید به کیفیت هم توجه کنید. پس بهتر است ابتدا نمونه کارهای مجموعه مورد نظرتان را بررسی کنید و سپس سفارش بدهید. ما در مجموعه  چاپ استیکر شیشه ای، شیری و شبرنگ را با بالاترین کیفیت فراهم کرده‌ایم تا با خاطری آسوده و بدون نیاز به مراجعه حضوری به چاپخانه سفارشتان را ثبت کنید.
چاپ وینیل شیشه ای، بیشتر برای مصارف پشت نور مثل نصب روی پلکسی شیری یا دوغی، نصب روی سطوح سفید مثل بدنه ماشین یا با یک لایه استیکر شیری لمینت و پوشیده می‌شود. تا رنگ های چاپ شده درست دیده شود.هر صاحب کسب و کاری به دنبال راه های متفاوت و جدید برای جذاب و مشتری پسندتر کردن فروشگاه خود می باشد، یکی از این روش ها دیزاین شیشه فروشگاه ها به کمک نصب استیکر می باشد. فضای ابتدایی فروشگاه که نقش بسیار پر رنگی در جذب مخاطبان گذری دارد می تواند توسط چاپ تصاویر محصولات و خدمات شما روی استیکر و چسباندن آن روی شیشه بسیار جذاب تر به نظر برسد.اشتباه رایج بین مشتریان عزیز این است که استیکر را با لیبل اشتباه می گیرند، استیکر برای چاپ سایز بزرگ می باشد و به همین دلیل در چاپ متن ها و تصاویر کوچک بند انگشتی محدودیت دارد ولی لیبل فقط برای چاپ در سایز کوچک مناسب است و شما می توانید اطلاعات محصولات و تولیدات خود را حتی در سایزهای بسیار کوچک و ریز هم روی انواع لیبل چاپ کنید البته برای پیشنهاد می کنیم تا برای دریافت اطلاعات ببشتر در این مورد مقاله لیبل های صنعتی را به صورت دقیق مطالعه نمائید.
 
چاپ دیجیتال و افست آلفا