چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سربرگ

یکی از مهم ترین اوراق اداری سربرگ شرکت است. طراحی سربرگ بایستی با توجه به رنگ سازمانی،کادربندی مناسب و تایپوگرافی استاندارد و خوانا انجام گیرد. سربرگ اداری نشان دهنده کلاس کاری یک شرکت است و طراحی استاندارد و حرفه ای آن جزو اصول ضروری است. تنها با فرستادن نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت خود طراحی و چاپ سربرگ خود را به مابسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

سربرگ یکی از ضروری ترین نیاز های چاپی هر مجموعه و سازمانی است که در مکاتبات روزمره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برگه ای که در حواشی آن معمولا نام شرکت، لوگو و شیوه های تماس چاپ می شود و برای مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ سربرگ به دو صورت چاپ دیجیتال و چاپ افست انجام می پذیرد، در صورتی که به تیراژ پایینی نیاز دارید و یا سرعت چاپ برای شما مهم است چاپ دیجیتال سربرگ بهترین گزینه شما خواهد بود. و در صورتی که به تیراژ انبوهی از سربرگ نیاز دارید چاپ افست سربرگ بهترین انتخاب است.

 

 

سربرگ ها معمولا در ابعاد A4  (297 در 210 میلیمتر) و A5 (210 در 148 میلیمتر) چاپ می شوند. همچینین گاهی ممکن است با ابعاد B5 و A6 نیز چاپ شوند. با استفاده از چاپ دیجیتال شما می توانید در همه سایزهای استاندارد و حتی اندازه های غیر متعارف سربرگ خود را را چاپ کنید.
 برای چاپ سربرگ از کاغذهای گوناگونی می توان استفاده کرد ولی کاغذهای تحریر با گرماژ ۸۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ گرمی و کاغذ کتان ۱۰۰ و ۱۲۰ گرمی معمول ترین کاغذهای مورد استفاده در چاپ سربرگ هستند. همچنین برای چاپ می توانید از کاغذهای متنوع دیگری همچون کاغذ صدفی ۱۰۰ و ۱۲۰ گرمی و یا کاغذهای فابریانو کِرم و طوسی نیز استفاده کنید.
 اگر استفاده سازمان شما از سربرگ محدود است و یا احتمال دارد به علت جابجایی، آدرس و اطلاعات تماس شرکت شما تغییر کند بهتر است از چاپ دیجیتال در تیراژ محدود استفاده نمایید. چاپ دیجیتال سربرگ به شما این امکان را می دهد که با هزینه مناسب و در تیراژ محدود و مورد نیاز سربرگ سازمان خود را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید.

ولی اگر برای شرکت خود حداقل ۱۰۰۰ نسخه سربرگ میخواهید چاپ کنید و برای آماده شدن آن زمان کافی دارید می توانید سربرگ خود را با چاپ افست چاپ کنید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

 سربرگ با چاپ دورو از مدت ها پیش رواج داشته است. در گذشته چاپ یک رنگ تمپلات  (اغلب مشکی یا نقره ای) در پشت سربرگ کارکرد امنیتی داشت و باعث می شد نوشته های روی سربرگ از داخل پاکت بسته و در مقابل نور مستقیم خوانده نشوند. امروزه چاپ سربرگ های دورو بیش از جنبه امنیتی، جنبه زیبایی دارد و همچنین به طراحی هویت بصری سازمان کمک می کند. سربرگ دورو ، اوراق اداری شما را با هزینه ای مناسب به اوراقی لوکس و شیک بدل می کند.
 
چاپ دیجیتال و افست آلفا