چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قاب فنری

معمولاً قاب های فنری از جنس پلات یا لمینت ساخته می شوند. جنس کوتد سنگین برای رویه این قاب ها استفاده می شود.

 معمولاً قاب های فنری از جنس پلات یا لمینت ساخته می شوند. جنس کوتد سنگین برای رویه این قاب ها استفاده می شود. لمینت ها می توانند مات یا براق باشند. در نهایت پروسه برشکاری روی قاب ها صورت می گیرد. دقت کنید که این قاب ها بر اساس سبک پوستری که دارند سنجیده می شوند. از پانچ ریز پرس نیز برای قاب ها استفاده می شود. گوشه های پوستر نیز تحمل کشیده شدن فنرها را دارند. لوله هایی که برای این قاب ها استفاده می شود از جنس آلومینیومی یا آهنی رنگ شده هستند. لوله ها به طور کلی به شکل مخصوصی بریده می شوند. این رویکرد شرایط اسمبل شدن کامل قاب را دارند.به طور کلی می توان گفت قاب فنری ابعاد ثابت و تعریف شده ای ندارند، می توانید با توجه به ابعاد تصویر یا پوستر عمودی یا افقی، سفارش خود را در رسانه نقره ای ثبت کنید. البته در نظر داشته باشید میله های قاب چند سانتی متر از تصویر بزرگتر در نظر گرفته می شوند تا به راحتی روی فنرها در مرکز قاب قرار گیرند. میله های آلومینیومی این قاب قابل برش بوده که وزن کمی هم دارند.
اگر گالری یا نمایشگاه دارید و می خواهید از مقرون به صرفه ترین روش ها که البته زیبایی های ظاهری خود را هم داشته باشد استفاده کنید، توصیه می کنیم برای یکبار حتما از تابلو قاب فنری استفاده کنید تا مقایسه بهتری با روش های تبلیغاتی قبلی داشته باشید.

برای چاپ قاب فنری نیاز است که در ابتدا سایز پوستر مشخص شود و فضای کافی برای اجرای پوستر نیز ارزیابی شود.

چاپ قاب فنری از آن دسته پدیده هایی است که گرافیک و صنعت را به هم پیوند می زند. در این قاب ها، شما پوستر یا بنری دارید که با استفاده از تدابیری به لوله هایی آلومینیومی دوخت می شود. ما در سطرهای آینده به طور دقیق نکات مربوط به چاپ قاب های فنری را بررسی کرده ایم.قاب فنری از لوله های آلومینیومی به همراه فنر و گوشه های پلاستیکی ساخته شده است که برای نمایش آگهی و تبلیغات در مراکز عمومی ، ادارات ، هتل ها و غیره کاربرد دارد. با استفاده از قاب فنری لمینت ، می توانید توجه عابران را به خود جلب کنید. قاب های فنری برای نمایش تبلیغات ، در جاهای سر بسته یا روباز با پیام های سفارشی به اندازه کافی محکم هستند که برای مدت طولانی دوام داشته باشند. قاب فنری مناسب را می توان در چند دقیقه مونتاژ کرد. استفاده از این قاب ها یکی از مقرون به صرفه ترین روش های نمایش بنر های شما است. طراحی منحصر به فرد برای جمع آوری سریع و سبک و در عین حال با دوام است و آن را برای استفاده در محیط های باز ، بانک ها ، نمایشگاه ها و اتاق های کنفرانس مناسب می کند. قاب های بنر یک راه حل عالی برای نمایش آگهی های مختلف با هر شکل و اندازه در هر مکانی است. این پیام ها می توانند یک یا دو طرفه باشند تا پیام و مارک تجاری شما از چند زاویه دیده شود. بنرهایی که در داخل قاب های بنر نصب شده اند ، می توانند به راحتی متناسب با تبلیغات یا رویداد فعلی شما جایگزین شوند. ما می توانیم قاب های بنر را در اندازه های کاملاً سفارشی تهیه کنیم تا بتوانید از فضای خود بهترین استفاده را ببرید.
استفاده از این قاب ها به دلیل سبک بودن و قابلیت حمل آسانی که دارند. در میان همه افراد رایج است. با این حال بیشتر شرکت ها از قاب های فنری برای نشان دادن پوسترهایشان استفاده می کنند. شما هم می توانید در مراکز خرید، نمایشگاه ها، مکان های عمومی، گالری ها، سمینارها، مدارس، رستوران ها، اداره ها، شرکت ها، هتل ها و رستوران ها ردپایی از قاب های فنری را ببینید. این قاب ها در کنار سبک بودن نصب آسانی دارند. و می توانند به خوبی بر روی سطوح مختلف قرار گیرند.

چاپ دیجیتال و افست آلفا