چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

لیبل

یبل برای معرفی محصول شما تهیه شده و بر روی بسته‌بندی آن محصول الصاق می‌شود. بنابراین رعایت تناسب آن، برای فروش محصول شما بسیار مهم است.

امروزه چاپ برچسب روی محصولات یکی از روش‌های رایج بازاریابی است. این روش بازاریابی تقریبا در تمامی زمینه‌های تجاری و صنعتی کاربرد دارد.

این برچسب‌ها بسیار متنوع می‌باشند که در رنگ‌های متنوع و به صورت گلاسه، براق و مات تولید می‌شوند. برچسب‌های کاغذی بر اساس نوع کاربرد و استفاده دارای دو نوع چسبندگی برچسبی و معمولی در بازار موجود می‌باشند. ویژگی بارز لیبل کاغذی میزان براقیت، قیمت مناسب و رنگ‌های متنوع است. از برچسب‌های کاغذی هنگام بسته بندی محصولات استفاده می‌شود. این نوع برچسب در کوتاه مدت و برای محیط‌های خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد.از آنجا که روی برچسب محصولات، اطلاعات ضروری محصول به صورت مختصر درج می‌شود؛ اندازه آن باید طبق استاندارد در نظر گرفته شود. به گونه‌ایی که نه تنها تمامی اطلاعات را بتوان روی آن درج نمود بلکه به زیبایی و ظاهر آن نیز لطمه‌ایی وارد نشود.

 

در تبلیغات و  بازاریابی  هیچ چیز قوی تر از قابلیت های نام تجاری لیبل یا برچسب نیست. معرفی نام تجاری خود به مشتریان بالقوه با محصولات چاپی که امروز داریم، آسان تر شده است و چاپ لیبل تبلیغاتی یکی از این روش هاست . انتخاب برچسب های سفارشی برای هر بسته بندی محصول که ممکن است داشته باشید. این که آیا آن یک بطری، یک شیشه باشد، ما می توانیم برچسب های محصول را برای هر نوع محصول چاپ کنیم.
طراحی و چاپ لیبل ارزان  و یا چاپ برچسب باید حتماً مطابق با اصول مجموعه شما باشد این که چه نکاتی مهمتر است که در یک لیبل چاپ شود. بهتر است برای طراحی این مسئول با گرافیستی که می خواهد این کار را برای شما انجام دهد حتماً مشورت کنید. البته مشورت با یک کارشناس بازاریابی یا فروش نیز در این زمینه برای معرفی برند شما بی‌تأثیر نیست. فراموش نکنید همانگونه که اصول تبلیغاتی در طراحی یک کاتالوگ و بروشور را رعایت می کنید.

بهتر است که در طراحی و چاپ لیبل ارزان نیز این وسواس را به خرج دهید، زیرا این برچسب کاغذی بر روی محصول شما یکی از پرکاربردترین های صنعت و یا تولید شما است که می تواند محصول شما را به یک رقیب در بازار مشتریان برای دیگر برندها تبدیل کند. اصولاً بر روی یک برچسب، اطلاعاتی مانند نام محصول، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت و … را مد نظر قرار می دهند.

از نکات دیگر که در طراحی و چاپ لیبل ارزان می‌توانیم آن را مدنظر دهیم این است که ابعاد و قالب آن نیز بسیار مهم است که باید بر اساس اندازه محصول طراحی شود.

 
چاپ دیجیتال و افست آلفا