چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

مجله

چاپ مجله روشی بسیار موثر و مقرون به صرفه، برای جلب توجه مشتری است. وقتی مجله ای به صندوق پستی شما می رسد، کنجکاوی شما را مجبور می کند آن را باز کرده و تصاویر و مقالات را مرور کنید. انتقال مجله از شخصی به شخص دیگر، امکان دسترسی به افراد مختلف را فراهم می کند. اگر کاغذ مجله را به درستی انتخاب کنید، چاپ مجله یکی از بهترین تکنیک های بازاریابی برای ایجاد شناخت برند است.

چاپ مجلات یک روش بسیار کارآمد برای انتشار اخبار، اطلاعات و تبلیغات خواهد بود. در حال حاضر مجلات برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در سفارش به صورت دیجیتال و یا افست می توان نوع سفارش را معمولی و یا فوری انتخاب کرد.

در روش افست به دلیل زیاد بودن سفارشات و آماده شدن دستگاه ها برای چاپ مدت زمان ببشتری طول می کشد. در حالت کلی چاپ دیجیتال با سرعت تر است.

هر قطعه از مواد چاپی که نام تجاری یا لوگو شما را نشان می دهد، بازتابی از تجارت شما است. ابزارهای چاپی این فرصت را به شما می دهد تا در جهانی که مردم دائماً درگیر تبلیغات دیجیتالی هستند، برجسته شوید. یک مجله خوش فکر، امکان کنترل بیشتر هنری و انعطاف پذیری فوق العاده را فراهم می کند. این که آیا شما اطلاعات مهمی را در قالب مقاله یا محصولات تبلیغاتی با تصاویر پویا به مشتری منتقل می کنید، و نیز انتخاب مناسب کاغذ می تواند اثر بخشی مجله شما را افزایش دهد.
مجله ها به هر شکل و اندازه ای هستند و می توانند به اندازه کتاب جلدی یا روزنامه باشند. سایزهای سفارشی دیگری نیز وجود دارند، اما به احتمال زیاد اندازه های استاندارد مقرون به صرفه ترین هستند. تعداد صفحات مجله شما، بهترین روش برای اتصال مجله به یکدیگر را تعیین می کند. بهترین راه برای اندیشیدن در مورد اندازه کاغذ این است که یک ورق کاغذ چاپی استاندارد تهیه کنید و یا آن را دو برابر کنید یا از وسط تا کنید. چاپگرها اندازه های استاندارد چاپ را برای استفاده بهینه از رول های کاغذی اتخاذ کرده اند.
مجلات بسیار بزرگ دارای مزیت دید بیشتر هستند، اما گرانترند. اگر می خواهید یک پوستر در مرکز مجله خود قرار دهید که ممکن است برای اهداف نمایش جدا شود، ممکن است یک اندازه بزرگ کاغذ را در نظر بگیرید. اگر قصد توزیع مجله خود را به صورت رایگان در کافی شاپ های محلی یا کتابفروشی دارید، مجلات بزرگ انتخاب خوبی هستند. مجلات كوچكتر برای ارسال با نامه یا ارسال مستقیم به مردم مفید هستند. 
قیمت چاپ مجله به عوامل مختلفی مانند اندازه و مقدار مجله، نوع کاغذ استفاده شده و روش چاپ بستگی دارد. به طور کلی، چاپ مجلات می‌تواند از چند صد هزار تومان برای چاپ‌های با تیراژ کم تا چندین میلیون تومان برای چاپ‌هایی با تیراژهای بالا متغیر باشد. نکته مهمی که باید در زمان چاپ مجله در نظر بگیرید، استفاده از بهترین مواد در آن است تا کاربر بتواند حس خوبی در زمان استفاده و خواندن این محصول چاپی داشته باشد.
چاپ دیجیتال و افست آلفا