چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

پاپ آپ

استند پاپ آپ سازه ای سبک، قابل حمل با کارکرد بسیار آسان است که تصاویر چاپ شده در کنار هم به صورت یک دیوار و بک گراند برای غرفه یا محل کار شما نمایش داده میشوند.
استند پاپ آپ سازه ای سبک، قابل حمل با کارکرد بسیار آسان است که تصاویر چاپ شده در کنار هم به صورت یک دیوار و بک گراند برای غرفه یا محل کار شما نمایش داده میشوند.انتخاب درست ابعاد پاپ آپ نمایشگاهی از موارد خیلی مهم و ضروری میباشد، بخصوص زمانی که محیط مورد نظر ما مساحت زیادی نداشته باشد.

لمینت مات روی پاپ آپ خیلی شیک به نظر میرسد. اما خیلی نگهداری آن سخت است!زود کثیف میشود و تمیز کردنش خیلی اوقات امکان پذیر نیست! اما لمینت براق به راحتی تمیز میشود. ولی نور را برمیگرداند و برای عکاسی شاید زیاد مناسب نباشد.

پاپ آپ به دلیل سایز بزرگ و ارتفاع و در نتیجه جذابیت ظاهری آن، سبب جلب توجه بازدیدکنندگان و اطرافیان به تبلیغات و کسب و کار شما می‌شود. سادگی در نصب و جابجایی و قابلیت استفاده چندباره از دیگر مزایای استفاده از پاپ آپ نمایشگاهی می‌باشد. 

همانطور که در بخش‌های قبل گفتیم نصب پاپ آپ نمایشگاهی بسیار ساده و آسان است. به طوری که پاپ آپ نمایشگاهی را یک نفر به تنهایی می‌تواند به راحتی نصب و راه اندازی کند. روش نصب آن به این شکل است که پاپ آپ نمایشگاهی را باز کرده و خط کش‌های عمودی (ستون) را روی استند پاپ آپ نصب می‌کنیم. قسمت‌های چاپ شده را پهن کرده و آهنربا (مگنت ) را در لبه‌ی آن به صورت عمودی از پشت می چسبانیم. نکته حائز اهمیت این است که سایز تکه‌های چاپ شده حتما دقیق باشد. پس طراحی رول آپ خود را به طراحان با تجربه سپرده و سپس مراحل چاپ آن زیر نظر کارشناس چاپ حتما انجام شود. توجه کنید که ابعاد چاپ اگر بزرگ و یا کوچک باشند به هیچ عنوان قابل نصب نیست. سازه‌ی پاپ آپ بسیار سبک و محکم و از جنس فلز آلومینیوم می‌باشد. پوستر آن نیز از جنس کتد با روکش لمینت مات می‌باشد. مات بودن روکش آن نیز به این دلیل است که در هنگام عکاسی و فیلمبرداری نور را منعکس نکند. در قسمت پشتی پوستر آن مگنت‌هایی (آهنربایی) چسبانده می‌شود و پوسترها از طریق همین مگنت‎‌ها بر روی سازه چسبانده می‌شوند..
یکی از مدل‌های پرطرفدار پاپ آپ‌های نمایشگاهی پاپ‌آپ منحنی می‌باشد که پس از نصب به صور مقعر دیده می‌شود. در پاپ آپ منحنی طول پاپ آپ به صورت قوس دار و سطح و سازه‌ای منحنی روی زمین قرار گرفته و به همین دلیل طرح چاپ شده روی سازه به صورت منحنی یا خمیده نشان داده می‌شود. ابعاد پاپ آپ قوس دار برحسب تعداد شبکه‌های ساخته شده توسط سازه فلزی پاپ آپ متغیر بوده و مانند ابعاد پاپ آپ تخت است.

چاپ دیجیتال و افست آلفا