چاپ دیجیتال و افست آلفا

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کاغذ گلاسه

درچاپ دیجیتال در صنعت چاپ کل فرایند چاپ کمتر از چند

چاپ گلاسه، به دلیل مرغوب بودن جنس کاغذ به کار رفته درچاپ کاربرد زیادی دارد. در  چاپ گلاسه، کاغذ گلاسه نقش مهمی دارد.  چاپ گلاسه، از طریق هر دو چاپ دیجیتال و افست انجام می شود. به طور کلی کاغذهای چاپی جنس های مختلفی دارند. رای آنکه بتوان سطح کاغذ گلاسه را از عوامل خارجی حفظ کرد، می توان سطح آن را پوشش داد. به این عمل پوشاندن سطح کاغذ، لمینت گفته می شود. لمینت ها معمولا ضخامت های مختلفی دارند. این ضخامت بر حسب واحد میکرون اندازه گیری می شود. ضخامت خیلی پایین در آن ها همان سلفون است. هم چنین لمینت یا همان سلفون می تواند مات، براق یا مخملی باشد. معمولا برای شکیل کردن و زیبا تر کردن کار از لمینت براق استفاده می شود. هم چنین استفاده از لمینت ها مقاومت کار را بالاتر می برد.

کاغذ گلاسه یا همان چاپ گلاسه ، با توجه به کیفیت و تنوع بالای آن کاربردهای مختلفی دارد.
 از جمله کاربرد های آن شاملف استفاده در : مجله ها روزنامه انواع مختلف کتاب ها دارای تصاویر با کیفیت و …. می باشد.
 هم چنین برای جلد روی انواع : بروشور کاتالوگ سربرگ ساک های دستی کاغذی کارت ویزیت و دیگر محصولات چاپی ، می توان از چاپ گلاسه استفاده کرد.

 

کاغذ گلاسه کاغذی با کیفیت و با گرماژ بالا و به صورت دو رو است . این کاغذ مقاومت و درخشش بالایی نسبت به کاغذ های معمولی دارد و در هنگام چاپ کیفیت مطلوبی دارد.
یکی از مرسوم ترین کاغذ ها برای چاپ برای اینکه هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم مرغوب به صرفه باید کاغذ گلاسه است که هم جلوه مناسبی دارد و چاپ روی کاغذ گلاسه ارزان قیمت خواهد بود.
این دلیلی است برای استفاده زیاد کاغذ گلاسه است برای چاپ عکس و طرح های مختلف که باعث میشود با چاپ دیجیتال سریع و ارزان مواردی که نیاز دارید را چاپ کنید.
کاغذ گلاسه یک رو بیشتر برای استفاده به عنوان پوستر یا کاغذ خوشنویسی و هرنوع کاغذی که ورق نمی‌خورد و تنها از یک طرف آن استفاده می‌شود کاربرد دارد. همانطور که مشخص است، این کاغذ نسبت به کاغذ دو رو قیمت کمتری دارد و برای صرفه‌جویی در هزینه چاپ گزینه مناسبی است. اما عمده کاغذ های گلاسه موجود در بازار، از نوع کاغذ گلاسه دو رو است. از این کاغذ برای صفحات داخلی مجله، کارت ویزیت، بروشور و کاتالوگ استفاده می‌شود.
کاغذ گلاسه (Glossy Paper) به دلیل شفافیت و براق بودن، در مصارف تجاری از جمله تولید کاتالوگ، بروشور، مجله و همچنین برای چاپ عکس هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از چاپ افست می‌توانید انواع کاتالوگ و بروشور و کارت ویزیت و مجله و منو رستوران و سررسید و غیره را با کیفیت بالا، روی کاغذ گلاسه چاپ کنید.
چاپ دیجیتال و افست آلفا